Kosmetyka.

W naszym gabinecie zajmiemy się Tobą kompleksowo. Skorzystaj z naszej bogatej oferty zabiegów kosmetycznych dostosowanych do każdego rodzaju cery. Zapraszamy również do skorzystania z usług naszych profesjonalnych masażystek.

Z nami każdy poczuje się piękniejszy!

Przedłużanie rzęs.

Metoda 1:1:

Jest jedną z najpopularniejszych metod, polega na przyklejaniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie kształtu oka, długości oraz grubości rzęs klientki. Przedłużanie rzęs w oparciu o sprawdzone produkty jest całkowicie bezpieczne dla oka, choć jak w przypadku każdego zabiegu, może wywołać uczulenie.

 

Założenie – metoda 1:1 – 150 zł

Uzupełnienie – metoda 1:1 – od 90 zł

Metoda objętościowa:

Metoda ta polega na przyklejeniu 2 lub więcej rzęs syntetycznych do rzęsy prawdziwej. Podobnie jak w metodzie 1:1, rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie kształtu oka, długości oraz grubości rzęs klientki. Przedłużanie rzęs w oparciu o sprawdzone produkty jest całkowicie bezpieczne dla oka, choć jak w przypadku każdego zabiegu, może wywołać uczulenie.

Założenie – metoda objętościowa (2D-5D) – 230 zł

Uzupełnienie – metoda objętościowa (2D-5D) – od 130 zł

Henna.

Henna brwi i rzęs:

Henna to barwnik znany ludzkości już od tysiącleci. Jest produkowany z liści i pędów lawsonii bezbronnej, która rośnie głównie w strefie tropikalnej (Azja południowa, Australia, Afryka, Ameryka Środkowa). Henna powstaje po sproszkowaniu i ugotowaniu liści tej rośliny. Powstała maź może zostać poźniej wysuszona, gdyż nie traci w ten sposób swoich walorów. Barwnik ten jest bogaty w liczne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas czy cynk oraz witaminy A, D i B.

 

Henna brwi – 30 zł

Henna rzęs – 20 zł