Manicure.

Manicure klasyczny:

Podczas zabiegu paznokcie są skracane, skórki usunięte, a paznokcie pomalowane wysokiej jakości lakierami.

 

Cena: 50 zł

Manicure hybrydowy:

Najczęściej wybierany spośród zabiegów manicure, głównie ze względu na trwałość – nawet do 3 tygodni. Paznokcie wykończone są trwałym lakierem hybrydowym.

Cena: 80 zł

Manicure japoński:

Ten naturalny manicure jest znany i stosowany przez Japonki od conajmniej 400 lat. Zabieg ten polega na wcieraniu pasty z witaminami oraz minerałami w płytkę paznokcia, w efekcie czego paznokcie wyglądają naturalnie, są odżywione i błyszczące. Manicure należy powtarzać od 2 do 3 tygodni i jest szczególnie polecany osobom z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami.

Cena: 50 zł

Manicure żelowy:

Ta metoda manicure polega na nałożeniu na paznokieć (lub tips) specjalnego żelu, który następnie należy utwardzić w lampie UV. Manicure żelowy oferuje tysiące kombinacji kolorystycznych, ciekawe wzory i innowacyjne zdobienia.

Cena:

– paznokcie żelowe z przedłużeniem – 160 zł

– paznokcie żelowe (założenie) – 130 zł

– paznokcie żelowe (uzupełnienie) -130 zł

Kąpiel parafinowa na dłonie:

Kąpiel parafinowa ma zbawienny wpływ na skórę dłoni. Zabieg z wykorzystaniem parafiny rozgrzewa skórę, a także poprawia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów. Regularna kąpiel jest polecana szczególnie w trakcie zimy, kiedy to nasza skóra jest przesuszona i szorstka.

Cena: 40 zł (dla stałych klientów raz w miesiącu gratis)

Pedicure.

Pedicure klasyczny:

Jest polecany wszystkim tym osobom, dla których ważne jest zdrowie stóp oraz ich estetyczny wygląd. Zabieg ten polega na skróceniu paznokci, oczyszczeniu wałów paznokciowych oraz usunięciu skórek. Przy pomocy kapturków ściernych usuwane są zrogowacenia, a następnie wykonywany jest peeling. Na koniec paznokcie są malowane odżywką, a w stopy wcierany jest odpowiedni krem.

 

Cena: od 80 zł, malowanie zwykłym lakierem + 20 zł

Pedicure hybrydowy:

Zabieg ten polega na skróceniu paznokci, oczyszczeniu wałów paznokciowych oraz usunięciu skórek. Przy pomocy kapturków ściernych usuwane są zrogowacenia, a następnie wykonywany jest peeling. Na koniec paznokcie są malowane lakierem hybrydowym.

 

Cena: od 120 zł

Założenie klamry ort:

Cena: 180 zł

Przełożenie klamry ort:

Cena: 50-80 zł